Porto Myrina - powered by Playitas

Limnos, Grækenland

Porto Myrina - powered by Playitas er perfekt for dig, der vil have en aktiv ferie i naturskønne omgivelser på uberørte Limnos. Hotellet tilbyder et bredt udbud af sport og træning. Start f.eks. dagen med yoga og fortsæt i det veludstyrede fitnessrum. Du kan også få pulsen op i WOD-boxen eller deltage i holdtræning med instruktør. Spil en tenniskamp eller padelkamp på en af hotellets baner, begiv dig ud på en SUP eller tag på cykeltur i de smukke omgivelser.


  • Udvalgte træningshoteller
  • Til en aktiv ferie
  • Fokus på forskellige sportsgrene
  • Velegnet til alle niveauer
Se alle vores Apollo Sports-hoteller

Faciliteter

  • Wifi på værelset

  • Restaurant

  • Bar

  • Pool

  • Fitnessrum


Beliggenhed

Grækenland, Limnos

Nær stranden, 1.2 km til centrum


8.6
Perfekt893 bedømmelser

Rengøring

8.9

Mad & drikke

8.5

Service

8.8

Forventninger

8.8

Værelse / lejlighed

8.5


Maria, Sverige
2026-05-18
10/10
Meget flot område omkring spisesalen, hyggeligt at sidde ude og spise. Gode træningsfaciliteter og frisk omkring poolområdet.
Wifi fungerede ikke for os på værelset. Boede i bungalows nær poolen.
Bedømmelsen er oversat fra Svensk af AI
Sarah, Sverige
2026-05-18
9/10
Det var hyggeligt og rart!
Gresk 5-stjernet er ikke så lig svensk 5-stjernet, MEN det var alligevel meget godt. Savnede et strygejern på værelset til mine fine sommertøj, som var blevet krøllet i kufferten
Bedømmelsen er oversat fra Svensk af AI
Lena, Sverige
2026-05-18
9/10
Beliggenheden.
Lettere ting at justere. Kaffen var elendig, og der var ingen tekopper i restauranten. Poolen kunne også have været varmere. Flere hold af de populære aktiviteter - som fx kajak og cykling. Dårligt markerede værelser - 477 fandtes ikke på noget skilt, så det var svært at finde.
Bedømmelsen er oversat fra Svensk af AI
Kati, Sverige
2026-05-18
9/10
Friskt, god beliggenhed, god mad og service. God plads til kufferter på afrejsedagen, okay med brusemuligheder. Apollos personale på stedet var meget gode både i træning og i mødet!
Check-ud tid 10 er meget tidligt. Når andre fly har afgivet tidligt, burde der være plads til at forlænge check-ud for os, der har senere fly til noget, der svarer til normale check-ud tider. Digitaliser indtjekning: Giv mulighed for at udfylde alle personlige oplysninger hjemmefra, forbered nøgler og armbånd derefter og udlever hurtigt med pascheck på stedet. Træningsplan og morgenmads tid kolliderer, hav gerne mere træning kl. 8, hvis morgenmaden allerede skal lukke kl. 10:30. Eller åbn morgenmaden tidligere, allerede kl. 7:00
Bedømmelsen er oversat fra Svensk af AI

4.5
551 bedømmelser

Bild på utmärkelsen

CUSTOMER CHOICE AWARD

Hotellet har modtaget udmærkelsen på baggrund af vores egne gæsters vurderinger.


Sport & træning

Aktiviteter

Vurdering

Holdtræning
Individuel træning
Træning med instruktør
Padel
WOD box
Beachvolley
Gravelbike
Løb
SUP
Tennis
Yoga